Het zijn geen makkelijke tijden voor ondernemers, is uw bedrijf klaar voor alle uitdagingen in de logistiek?

Met de opleiding van Vakdiplomanodig.nl hoeft u zich geen zorgen te maken over de toekomst. Onze vakkundige docenten leiden u op voor het Vakdiploma Beroepsgoederenvervoer. H. Berkulo Dienstverlening weet er alles van en laat u zien welke kansen het Vakdiploma u kan bieden. U kunt met het vakdiploma op zak bijvoorbeeld eigenrijder worden, doorstromen als vervoersmanager of doorstarten met uw onderneming. Wanneer u voornamelijk eigenvervoer heeft, is het vakdiploma de mogelijkheid om transportactiviteiten te spreiden en vervoer voor derden aan te bieden. Ons team van ervaren docenten begeleidt u tijdens de klassikale lessen om het vakdiploma beroepsgeoderenvervoer te behalen. Liever online leren? Dat kan natuurlijk ook.

Wij gaan samen met u van Vakdiploma naar Eurovergunning. Voor meer informatie, kijk verder op onze website of bel 085-0077773. Ons team staat voor u klaar.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded.
Ik Accepteer